Vyberajte na stránke z katalógu odborníkov a firiem, ktorý vaš deň dotiahnu do dokonalosti.


Vitajte, 

Prípravasvadby.sk je priestor na sprostredkovanie predaja vašich ponúk a služieb pre zákazníkov a ich následné oslovenie užívateľmi webu.Stránka je sprostredkovateľom ponúk a služieb na stránke a nezodpovedá za obsah a pravdivosť údajov.

Prevádzkovateľ servera nepredáva vlastný tovar, služby a nie je zodpovedný za predávaný tovar (správnosť vyobrazeného tovaru,služieb a inzerátov jeho kvalitu, vlastnosti, dostupnosť a pod.) A nie je zodpovedný za kúpu, predaj, reklamáciu či za prípadné spory medzi kupujúcim a predávajúcim. Prevádzkovateľ servera rovnako nezodpovedá za prípady, keď sa ukáže, že identita registrovaného užívateľa nebola správna. Prevádzkovateľ servera identitu predávajúcich a kupujúcich nepreveruje.

Ako postupovať:

Jednoducho si vytvoríte registráciu, následne sa prihlásite a môžete okamžite pridávať svoje inzeráty, využívať priestor pre vašu inzerciu a to v neobmedzenom počte.Kedykoľvek môžete svoje inzeráty, služby upravovať, aktualizovať.Už po registrácii a prihlásení na stránku môžete naplno pridávať svoje inzeráty, služby.Pridávate inzeráty, služby cez stránku Pridať službu a upravujete a aktualizujete si inzerciu cez stránku Moje služby efektívne a prehľadne.

Ako postupovať:
Platba za prenájom priestoru na stránke

Stránka poskytuje vysoko kvalitné, efektívne a bezpečné prostredie pre predaj ručne vyrábaných výrobkov handmade. K tomu používa najrôznejšie prostriedky, či už technického rázu (prevádzka IT, administrácia, ľudské zdroje, vývoj, reklama a propagácia), tak i prostriedkov vašej reklamy pre vaše výrobky, propagácie (PR, marketing, reklama), z čoho plynú prirodzené náklady.

Platba za prenájom priestoru:

Suma  za prenájom priestoru je 15€ na dobu 12 mesiacov

/čiže mesačne je to 1,25 €/

suma sa platí spolu za celé obdobie 12 mesiacov

Po registrácii sa prihláste a okamžite môžete pridávať svoje služby, inzeráty

Výzva na úhradu za prenájom priestoru na stránke vám príde na váš uvedení email, ktorý ste zadali pri registrácii.V emaily budú inštrukcie ako zaplatiť za prenájom na stránke.

  • počas celého prenájmu priestoru môžete neobmedzene pridávať a upravovať svoje služby, inzeráty
  • počas celého obdobia budú vaše služby a inzeráty propagované a zdielané na soc. sieťach

Samozrejme po skončení obdobia sa členstvo môže predlžiť na ďalšie obdobie.

Jednoducho si vytvoríte registráciu, následne sa prihlásite a môžete okamžite pridávať svoje služby, využívať priestor pre vaše inzeráty a to v neobmedzenom počte.Kedykoľvek môžete svoje inzeráty upravovať, aktualizovať.Už po registrácii a prihlásení na stránku môžete naplno pridávať svoje služby, inzeráty.Výzva na úhradu za prenájom priestoru na stránke vám príde na váš uvedení email, ktorý ste zadali pri registrácii.V emaily budú inštrukcie ako zaplatiť za prenájom na stránke.


Čo ponúkame za členstvo? Propagáciu a reklamu vašich služieb:

Ponúkame jednoduché prostredie a ovládanie stránky.K inzerátom si okrem fotografií viete vložiť link na svoje webové stránky, alebo link na Facebook stránky, dokonca i pridať vlastné video cez URL adresu z Youtube, alebo Vimeo stránok.Každý inzerent a jeho služby, inzeráty budú propagované cez naše soc.siete uvedené na stránke a to cez Facebook stránky, Facebook skupiny a účte na Instagrame.

  • služby, inzeráty budú propagované v pravidelnom intervale každý týždeň po dobu vášho prenájmu priestoru na stránke.O nič sa nestaráte a vaše výrobky spropagujú a zdieľajú tí ktorý vedia ako na to a to sú naši šikovní IT pracovníci.
  • vaše služby, inzeráty budú okamžite zdielané na soc.sieťach cez niekoľko tisíc užívateľov, ktorý uvidia vaše služby.A to je na nás, aby ste čo najviac predávali a boli spokojný zo službami na našej stránke.
  • ku každému inzerátu budeme robiť SEO analýzu a vkladanie kľúčových slov vašich služieb a popisov pre vyhľadávač GOOGLE, aby vaše inzeráty čo v najväčšej miera našiel váš potencionálny zákazník.